Zespół medyczny

lek. med. Szymon Grzywacz

lekarz, specjalista chorób wewnętrznych,

wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ozonoterapii (PTOzon);

członek Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej;

absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przez 7 lat pracował w Klinice Kardiologii w Szpitalu Bielańskim

Odbywał szkolenia medyczne w Polsce (pod okiem Konsultanta Krajowego w dziedzinie Interny prof. J. Imieli) i w Niemczech (w Diakoniesches Krankenhaus Schwäbisch Hall Uniwersytetu w Heidelbergu oraz Friedrich-Schiller-Universität Universitätsklinikum w Jenie).

Szkolenia z zakresu medycyny naturalnej i ozonoterapii odbywał m.in. w Zurychu, Bukareszcie, Berlinie, Recklinghausen i Rzymie. 

Prowadził wykłady dla studentów GWSP w Chorzowie (kierunek Naturoterapia), prelekcje na kongresach naukowych (m.in. Pierwszej Międzynarodowej Konferencji Ozonowej w Ciechocinku w 2016r), warsztaty dla lekarzy, spotkania edukacyjne dla pacjentów kardiologicznych oraz onkologicznych, a także programy z zakresu prewencji nowotworów.

W praktyce lekarskiej wykorzystuje metody lecznicze wchodzące w skład medycyny zintegrowanej, propaguje i praktykuje zdrowy stylu życia, naturalne metody prewencji i leczenia. 

lek. med. Barbara Grzywacz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zafascynowana realnym wpływem stylu życia na zdrowie. Wszelkie nowe rozwiązania wprowadza w pierwszej kolejności w życie swoje i swojej rodziny. Widzi potrzebę całościowego spojrzenia na pacjenta, a nie tylko na wysuwającą się na pierwszy plan chorobę. W prowadzonej terapii uwzględnia m.in. oczyszczenie i odżywienie organizmu, a połączenie tych metod z ozonoterapią daje szczególnie korzystne efekty dla zdrowia.

dr n. med. Gabriela Gulak

Specjalista Chirurgii Ogólnej, Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Lekarz z powołania, chirurg z pasji.  W 2010 roku obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską z zakresu chirurgii, poruszającą temat onkologii i immunologii klinicznej na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od zawsze zainteresowana leczeniem przyczynowym i całościowym podejściem do pacjenta. Konkretna, empatyczna i sympatyczna. W swojej dotychczasowej pracy zajmowała się i nadal szkoli się w dość szerokim spektrum tematów od onkologii, poprzez leczenie ran przewlekłych, medycynę estetyczną oraz leczenie żywieniowe i medycynę komplementarną. Prywatnie kocha taniec, fotografię i sport, w tym narciarstwo zjazdowe i surfing.

Katarzyna Bogdanowicz
Koordynatorka Pielęgniarek

Licencjonowana pielęgniarka od 2013 r., w zawodzie pielęgniarki – od 2007 r. Doświadczenie zawodowe zdobywała w SOR (Szpitalnym Oddziale Ratunkowym), na oddziale chirurgii naczyniowej i ogólnej, oraz w poradni chirurgicznej. Posiada kurs kwalifikacyjny pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki oraz kurs specjalistyczny w zakresie resuscytacji krążeniowo – oddechowej.

Pochodzi z Podlasia, Zielonych Płuc Polski, co miało wpływ na jej wczesne zainteresowanie się zdrową żywnością, ziołolecznictwem i medycyną naturalną. Wiele oferowanych w naszym Instytucie metod leczniczych wypróbowuje na sobie i swoich bliskich, zarówno w celach leczniczych, jak i profilaktycznych. Osobiście przekonana o skuteczności poszczególnych zabiegów i zdrowego trybu życia, z pasją dzieli się swoim doświadczeniem z Pacjentami.

Prywatnie ciepła i sympatyczna, relaksuje się przy renowacji starych mebli, dając im drugie życie, oraz czytając książki.

Zapraszamy do kontaktu, oraz na zabiegi!

© 2014-2015 Instytut Ozonoterapii Salus | Polityka prywatności